Výsledek

1. Optimální řešení – pojištění na míru

Díky profesionálním znalostem jsme schopni přispět vždy optimálním a originálním řešením pojistného krytí, které bude vždy vyhovovat individuálním požadavkům našich klientů.

2. Komplexní servis – pojištění od A do Z

Naši klienti mají vždy zaručen komplexní servis od sjednání pojistné smlouvy, přes její aktualizaci po řešení pojistných událostí. Základem je individuální přístup ke každému klientovi, bez „opomíjení malých nevýznamných a upřednostňování velkých významných“.

3. Stálá kontrola – pojištění vždy „IN“

Vzhledem k neustálému monitoringu pojistného trhu jsme schopni flexibilně aplikovat do pojistných smluv novinky a registrovat významné legislativní změny.

4. Spolupráce s renomovanými pojistiteli – jistota nadevše

Díky spolupráci s renomovanými, stabilními a finančně silnými pojistiteli Vám garantujeme jisté pojistné plnění a dostání závazku pojistitelů. Jsme to my, kdo stojí při uplatňování nároku na náhradu škody vždy na Vaší straně.

5. Rizika pod kontrolou – klidné spaní

Díky systému řízení rizik Vám zaručíme maximální kontrolu negativních rizik, která lze při běžném chodu firmy předvídat a ovlivnit.

6. Vše pod jednou střechou – rodinný rádce

Naším cílem je poskytování komplexní služby. Díky spojení realitní činnosti, poradenství s financováním projektů a pojišťovacími službami dostáváte balík služeb, který Vám ušetří spoustu starostí. Najdeme pro Vás optimální nemovitost, poradíme s financováním a vše přikryjeme pojištěním na míru. Odpadá Vám tedy z větší části několik koleček obíhání po realitních kancelářích, poté kolotoč po bankách a neustálé opakování toho co vlastně chcete a nakonec pročítání několikerých pojistných podmínek (v případě, že se dopracujete až tak daleko). Vše tedy vyřídíte s jedním Vaším poradcem.